o nás

Kdysi dávno, kdy se nám narodilo miminko, jsem začala přemýšlet nad složením dětské kosmetiky. Zamyslela jsem se nad složením kosmetiky vůbec a začala klást větší důraz na správný výběr. Odtud už byl jen malý krůček začít vyrábět sama. Občas jsem své výrobky darovala rodině a kamarádkám. Malému pomohly krémy s ekzémem. Pozitivní ohlasy mě natolik povzbudily, že jsem výrobě různých krémů, deodorantů, balzámů na rty, solí do koupele, mýdel a tak dále naprosto propadla.

Jednoho dne se zrodil nápad věnovat se výrobě přírodní kosmetiky naplno. Zkusila jsem povýšit koníček na něco skutečného. A povedlo se. Bylo to náročné. Ale stojí to za to. Nejlepší v životě je dělat práci, která opravdu baví a naplňuje. Baví mě dělat lidem radost. Jsem šťastná, když se za mnou zákazníci znovu a znovu vracejí. Dodává mi to neskutečnou energii posouvat se stále dál a dál.

Kosmetické přípravky jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin. Snažím se vybírat kvalitní oleje lisované za studena a organická másla (bambucké, kakaové,…). Výroba probíhá při co nejnižších teplotách. Zůstanou tak zachovány výživné složky, které naše pokožka jistě ocení. Některé výrobky jsou obohaceny o esenciální oleje. Používám pouze čisté 100% esenciální oleje. Na trhu jsou i syntetické vonné oleje. Jejich cena je mnohem nižší. Ovšem s kvalitními esenciálními oleji jsou nesrovnatelné.

Výroba podléhá certifikaci a dalším normám, které stojí nemalé finanční investice. Z tohoto důvodu naleznete na mých stránkách zatím pouze přírodní balzámy na rty, přírodní deodoranty a přírodní mýdla. V budoucnu budou přibývat další a další kosmetické přípravky. Těšte se.

Děkuji, že jste.

Martina Šrůtková